Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL M15 Backlit – не дорога механічна клавіатура з цікавим підсвічуванням і перемикачами BLUE SWITCH

7 Листопада 2017

Компактна ігрова механічна клавіатура з чудовим позиціонуванням клавіш, цікаво організованим підсвічуванням, чималою кількістю встановлених ігрових режимів та ін. цікавими «речами». Оцінюємо переваги і дивимося на можливі недоліки.

Компактна ігрова механічна клавіатура з чудовим позиціонуванням клавіш, цікаво організованим підсвічуванням, чималою кількістю встановлених ігрових режимів та ін. цікавими «речами». Оцінюємо переваги і дивимося на можливі недоліки.


Комплектація і упаковка

— клавіатура REAL-EL M15 Backlit;
— документація;


Все перераховане поставляється в середній за розмірами картонній коробці, яка має досить витриманим дизайном, який поєднує зображення самої клавіатури з чималим «масивом» даних, як про її особливості, так і відомості, щодо самого бренду.Технічні характеристики:

 • Габарити – 450х25х185 мм;
 • Вага – 1060 г;
 • Кількість клавіш – 104;
 • Кількість клавіш швидкого доступу — 12 Fn;
 • Контакти клавіш — механічні свічі Jixian (BLUE SWITCH);
 • Напрацювання на відмову, натискань - понад 20 млн. натискань;
 • Довжина кабелю – 1.8 м;
 • Обплетення кабелю - тканина;Матеріали корпусу і враження від збирання

В основі корпусу - міцний пластик, в чому легко переконатися, перекинувши клавіатуру. Разом з тим, виробник багато місця приділяє і металу. З останнього тут реалізована поверхня, на якій «розсипані» кнопки. Не можу не відзначити цікаві вигини цього матеріалу - вони підкреслюють невелику товщину корпусу. Крім того, якщо подивитися на вигин, що нижче розкладки, легко побачити симпатичну і, як з'ясувалося в процесі вивчення, зручну підставку під кисті рук.Виробник декларує перемикачі BLUE SWITCH, ресурс яких понад 20 млн. натискань. За тестовий період я перевіряв ці перемикачі, як тільки міг - за підсумками сумніватися в якості не схильний.Сама по собі збірка вийшла класною. Абсолютно ніяких моментів, за які б варто було, як то кажуть, «поставити виробника в кут».Зовнішній вигляд

Виглядає M15 Backlit по-дорослому. Потужна металева панель, масивний силует, як самих перемикачів, так і кнопок, важкість конструкції - словом, орієнтована на дорослих «дядьків». Ця категорія геймерів шукає такі ж «іграшки» для «вбивств» (втім, і не тільки їх) на своїх ПК. Те, як тут все організовано вам вже точно сподобається, навіть якщо ви не прихильник підсвічування. Втім, звернути на нього увагу я також рекомендую, і ось чому!Підсвічування

M15 Backlit має досить цікаве підсвічування. Серед його особливостей, кілька сцен, можливість зменшення / збільшення яскравості та інтенсивності світіння плюс багато іншого.


Організовано все дуже непогано - нижче дивимося на відео.

Режими і індивідуальні налаштування

Офіційно задекларовано 8 встановлених ігрових режимів: First-Person Shooter, Cross Fire, Call Of Duty, Real-Time Strategy, League Of Legends, CAR ROSE, NBA, League Of Legends Simple. Легко помітити - вони закріплені за кнопками 1-8 і позначені характерними мініатюрами. Цікаво, що кожен з них доповнений персональним підсвічуванням при активації того чи іншого режиму. Перемикання між режимами або ж активація конкретного виконується комбінацією кнопок Fn + клавіша обраного режиму. Ще є кілька режимів для налаштувань користувача - Fn + 9 або Fn +0.Відносно налаштувань варто відзначити активацію режиму 4KRO - можливість одночасного натискання шести клавіш, а також режиму NKRO - одночасна робота всіх клавіш. Звичайно ж, останній режим аж ніяк не факт, що зможе стати в нагоді, але ось перший навіть вельми.Як підсумок

За підсумками у випадку з REAL-EL M15 Backlit ми маємо відмінну механічну клавіатуру за цілком демократичні гроші. На стороні пристрою чудова конструкція і класний хід клавіш, цікавий підхід до підсвічування, різні режими / налаштування та інші «речі» котрі привертають увагу.

Плюси:

 • Матеріали корпусу і збирання / зовнішність;
 • Підсвічування і варіанти його налаштувань;
 • «Посадка» і хід клавіш;
 • Запрограмовані ігрові режими і кількість різних налаштувань;
 • Гарна ціна.

Мінуси:

 • Не виявлено;

Орієнтовна вартість: 1400 гривень
Продукт надано прес-службою REAL-EL
Продукт на сайті виробника — REAL-EL M15 Backlit
Автор: Вадим Буряк
Джерело: HiTech Expert