Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL RM-400 Silent: Твоя перша «бузшумна» мишка

19 Вересня 2017

Компактний провідний маніпулятор, ключовою відмінністю якого є безшумні кнопки. Так говорить виробник. Я перевірив, чи так це насправді.

Компактний провідний маніпулятор, ключовою відмінністю якого є безшумні кнопки. Так говорить виробник. Я перевірив, чи так це насправді.

Упаковка

Постачається мишка в щільній одноразової блістерній упаковці. Як і годиться рішенням такого роду, на стінках коробки даного пристрою немає абсолютно ніяких виносок та інших позначень - всі вони винесені на спеціальний вкладиш всередині. Тут вже є все, що необхідно, щоб знати про переваги REAL-EL RM-400 Silent.


Комплектація

Комплект поставки виявився передбачувано небагатий. Відкривши коробку, всередині неї, я "виявив", звичайно ж, сам маніпулятор, а, крім того, необхідну документацію. Остання - це інструкція користувача і гарантійний талон.

Деякі специфікації

  • Напрацювання на відмову - понад 3 000 000 натискань;
  • Розподільча здатність - 1000 dpi;
  • Довжина кабелю - 1,5 м
  • Відповідність стандартам - FCC, CE;
  • Розміри - 115х70х37 мм
  • Вага - 69 г

Матеріали корпусу

У корпусі REAL-EL RM-400 Silent використовується пластик з невеликою, скажімо так, "домішкою" інших матеріалів, наприклад, того ж тефлону по периметру нижньої панелі. Візуально нічого незвичайного - цілком класичне рішення, яких на ринку безліч.

Якість збирання

До збірки питань немає, навіть без "знижок" на невисокий цінник. Всі деталі між собою підігнані належним чином, ніякого люфту або скрипу елементів (за винятком, "вузлів", де такий, з дозволу кажучи, "хід" передбачено особливостями конструкції) побачено не було. Словом, в цьому плані справи йдуть непогано.


Кабель

Довжина наявного "на борту" дроту - 1,5 метра, чого достатньо для підключення, чи не будь-якого формату, навіть якщо ваш системний блок в дальньому кутку.

Обплетення цього "шнура" можна назвати помірно-жорсткою, а тому користувачеві зручно викласти його, так би мовити, "під себе". З захистом від дрібних і середніх впливів джерел навколишнього середовища питань немає - перевірено особисто.


Ну і приємно, що, незважаючи на досить доступний цінник, не забули і за таку "дрібницю" як запобіжники від перегинів.

Ергономіка

Ергономіка класична - дві кнопки і коліщатко на верхній панелі, тефлонові насадки по периметру нижньої, плюс наклейка з винесеним сюди переліком ключових особливостей, а ще порт оптичного сенсора.

Враження від роботи

Перше, що приємно відзначити - симетричний дизайн мишки, а значить, маніпулятор орієнтований і для шульг, причому останнім до неї буде звикнути зовсім нескладно, адже ніяких елементів на бічних гранях немає.


"Пересідати" за REAL-EL RM-400 Silent після роботи з іншим маніпулятором цілком зручно - я звик буквально відразу.

Що ж щодо ключової особливості мишки - безшумності, в цьому плані ідея цікава, та й реалізовано все з розумом. Однак варто пам'ятати, за певну тактильну взаємодію при натисканні на кнопки. Так, шуму як такого немає, але характерний клік від дотику предмета з предметом, нікуди не подівся. Хоча, звичайно ж, це аж ніяк не одне й те саме.

Точність позиціонування сенсора в більшості випадків нарікань не викликає, як, втім, і хід самого коліщатка.

Деякі висновки

Таким чином, REAL-EL RM-400 Silent можна назвати цікавою пропозицією на роль "безшумної" дротової мишки за недорого, що володіє пристойним збиранням і симетричним дизайном.

Орієнтовна вартість: 115 гривень

Продукт надано прес-службою бренду REAL-EL

Автор: Сергій Решодько

Джерело: ITnews