Всі «за» і «проти» компактного стабілізатора напруги від набираючого в Україні популярність бренду. Які можливості пропонує девайс, і чи варто його взагалі дивитися? Відповіді далі.
Всі «за» і «проти» компактного стабілізатора напруги від набираючого в Україні популярність бренду. Які можливості пропонує девайс, і чи варто його взагалі дивитися? Відповіді далі.
Упаковка
До користувача пристрій приїде в порівняно компактній (якщо виходити з розмірів самого стабілізатора - 195х120х115 мм) упаковці, створеної з щільного картону. Як і годиться пристроям такого плану, дизайн коробки вийшов в більшій мірі інформаційним, хоча, звичайно ж, без ілюстрацій тут також не обійшлося. Наприклад, на верхній стінці, крім однієї з фотографій продукту, можна дізнатися про ключові особливості стабілізатора, його назву, побачити логотип бренду тощо.
|
Одна з бічних стінок «відкриває доступ» до характеристик українською та англійською мовами, відомостями щодо комплектації та іншим корисним «речам».
«Перейшовши» на протилежну стінку, можна дізнатися більше інформації про сам бренд, побачити адресу офіційного сайту, а ще отримати відповідь, в якій країні був виготовлений REAL-EL STAB-500.
Решта стінок дублюють вже зазначені вище дані.
Комплект поставки
Відкривши коробку, всередині неї користувач відразу ж побачить, безпосередньо сам стабілізатор - модель REAL-EL STAB-500. Крім нього, всередині два запобіжники і різна документація, в тому числі гарантійна.
|
Матеріали корпусу
Навіть біглого огляду корпусу REAL-EL STAB-500 виявиться досить для того, щоб дійти такого висновку - ключовий матеріал тут - метал. З нього реалізовано все, за винятком передньої панелі, яка немов якась кришка «сідає» на основний корпус. Крім того, пластиковими вийшли також ніжки на нижній робочій панелі корпусу і кілька функціональних елементів на задній частині.
|
Якість збирання
Питань до збірки немає - відмінна підгонка всіх деталей, абсолютно ніякого люфту або прикладів дешевизни іншого плану; словом, навіть причепиться і то, відверто кажучи, ні до чого. Взагалі, в цьому плані виробник постарався вельми і вельми непогано, що і заслуговує на похвалу.
|
Дизайн
Зовнішність пристрою звичайна - типовий стиль «робочої конячки», який, втім, і притаманний чи не всім рішенням такого плану. У той же час, назвати цей формат поганим не вийде, з кількох причин, одна з яких - такий девайс купується не через зовнішні «понти», а через своїх можливості, та й потім - стиль, який вибрали інженери під STAB -500 нічим не гірше зовнішності рішень конкурентів.
Ергономіка
Оглядаючи передню панель пристрою, на ній легко помітити невеликий дисплей, а також два перемикача, один з яких червоного кольору, а другий чорного. Перший з двох відповідає за подачу енергії і її відключення, а, перемикаючи другий, можна дізнатися про вхідну / вихідну напругу. Останнє відображається на екрані вище. Крім цього, тут же можна спостерігати за роботою таймера зворотного відліку при роботі функції «Пауза», яка активується автоматично після різкого знеструмлення пристрою і потім нової подачі енергії. Тайм-аут до старту - 10 секунд, чого, як показує практика цілком достатньо, в тому числі для приладів, що володіють компресорами малої потужності. Ну і в самому верху цієї панелі, а також знизу - відповідно логотип бренду і назва пристрою.
|
Однак на цьому, скажімо так, можливості дисплея не обмежені. У разі якщо ваш стабілізатор буде відключений через підвищеної напруги, на дисплеї буде відображатися «H»; при зниженому (нижче допустимих меж) - «L»; спрацьовуванні захисту від перегріву - «С».
|
Праворуч і ліворуч на «боковушках» чималі овальні прорізи пасивної вентиляції. Кажучи коротко - її цілком достатньо для комфортного обдування системи всередині, в чому особисто я переконався за пару місяців роботи пристрою в форматі 24/7.
|
Тильна панель примітна розеткою для підключення приладу-споживача, запобіжником, виводом кабелю підключення до електромережі та кількома рядками різних технічних даних. Тут навіть якщо ви не особливо допитливі до деталей, все ж на деякий час загострити свою увагу на цьому варто - корисної інформації, адже, як і грошей - багато не буває.
|
Специфікації
Вхідна напруга, ~140 – 265 В;
Вихідна напруга, ~220 ± 8 % В;
Частота – 50 Гц;
Час перемикання – 10 сек;
Запобіжник — 3 А;
Робочий діапазон температур — от 0 до +40 С;
Відносна вологість — 10 ~ 90%;
Розміри – 195х120х115 мм
|
Можливості
Отже, що стосується «умінь» STAB-500 - це захист від впливу на прилад-споживач підвищеної або пониженої напруги, короткого замикання, а також перевантаження, високочастотних і високовольтних перешкод. Говорячи простіше - всі ці, з дозволу кажучи, «проблеми» пристрій бере на себе, видаючи в результаті для «споживача» правильну напругу. Погодьтеся - це зручно.
|
Вельми приємно, що STAB-500 підтримує широкий діапазон вхідних напруг - від 140 В до 265 В. Ну і звичайно ж, саме управління тут мікропроцесорне, що означає - всі системи 100% будуть працювати злагоджено і чітко.
|
Висновки і враження
Так вже склалося, що в будинку, де я живу на даний момент, скачки напруги - в порядку речей, а тому питання в таких «запобіжниках» від неприємностей, як стабілізатори вельми і вельми актуальне.
З моменту прибуття STAB-500 на тестування і до дня написання огляду, пристрій пропрацював у мене два місяці, зумівши «зловити» за цей період не менше 2 десятків різного роду перебоїв зі світлом. З урахуванням того, що пристрій було підключено до споживача, котрий володіє компресором малої потужності, складно сказати, «вижив» би останній, внаслідок таких «жартів» енергетики без участі стабілізатора. А так «політ нормальний», і кожний з пристроїв продовжує виконувати покладені на нього функції.
Таким чином, в сумі своїх особливостей, я рекомендую REAL-EL STAB-500 для користувачів, в будинку або офісі у яких спостерігаються часті перебої з електрикою. Повірте - це зовсім невелика плата за стабільну роботу тієї чи іншої одиниці електроніки на весь період її служби.
Плюси
Матеріали, рівень збирання і габарити;
Ергономіка;
Функціональність;
Ціна
Мінуси
Суттєвих немає
Орієнтована вартість: 775 гривен
Продукт надано прес-службою REAL-EL
Продукт на сайті виробника — http://real-el.ua/ua/catalog/power_dev/avr/stab_500/
Джерело — http://expert.com.ua/111028-real-el-stab-500-malenkij-stabilizator-s-bolshimi-vozmozhnostyami.html