Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

HiTech.Expert про REAL-EL RS-5F Charge 4 – потужний мережевий фільтр з чотирма USB-портами

21 Червня 2017


Знайомимося з можливостями рішення, бренду котрий набирає «обертів», серед особливостей якого ...

Знайомимося з можливостями рішення, бренду котрий набирає «обертів», серед особливостей якого, крім 5 розеток із захисними шторками, також 4 USB - порти, інтелектуальна схема зарядки, вбудований захист від грозових розрядів і багато інших цікавих «речей».


Упаковка

Користувач отримує новинку в порівняно компактній (якщо враховувати габарити фільтру - 245х40х82 мм + розміри «бухти» кабелю, коли той в неї скручений) коробці з картону середньої щільності. Легко помітити - для цього продукту виробник не поскупився на хороший дизайн коробки. Так, він переважно в інформаційному стилі, але крім цього тут гарне поєднання відтінків на ламінованих стінках, ілюстрація самого продукту та ін. Наприклад, вивчаючи передню стінку, крім зазначеної вже фотографії, можна побачити кілька «підказок» про частину ключових особливостей пристрою. Ще тут мітка довжини.


Протилежна панель «відкриває доступ» до переліку специфікацій на двох мовах, назви продукту, посилання на ключові елементи конструкції та ін.


І, нарешті, права / ліва «боковини» примітні коротким паспортом пристрою, заходами застережень, специфікаціями тощо. На одному із зазначених торців ці дані на українській мові, а на іншому - англійською.


Комплект поставки

Що стосується комплектації REAL-EL RS-5F Charge 4, відкривши коробку, всередині користувач «знайде», звичайно ж, сам пристрій, а, крім того, необхідну документацію, що складається з гарантійного талона і короткого керівництва по експлуатації.


Матеріали корпусу

В корпусі фільтра застосований ABS пластик. Якщо хто не знає - цей матеріал в недослівній розшифровці - це ударостійка технічна термопластична смола з додаванням різних полімерів та ін. хімічних «домішок». Легко зрозуміти - на практиці корпус з матеріалів такого роду - це, як мінімум, захист від ударів і впливів вогню. Звичайно ж, і перше, і друге в рамках безпосередніх умов експлуатації. Разом з тим, такий матеріал в даному рішенні - це, поза сумнівом, плюс.


Якість збірки

Ще на стадії огляду коробки легко помітити напис «Не розбирати». Немов на додаток до цього вже за підсумками огляду корпусу самого фільтра, автоматично напрошується висновок про його нерозбірний формат. З одного боку це не дуже цікаво, оскільки, по суті, унеможливлює ремонт в домашніх умовах. З іншого ж, за гарантійний період ви точно зможете побачити всі «баги», якщо такі будуть взагалі, і в сервісному центрі вам все виправлять самі.


Сам по собі корпус вийшов, ну дуже міцним - витрачати час даремно, намагаючись увігнути панель хоча б трошки, не варто. В цьому плані ніякою дешевизною і не пахне. Таким чином, в сумі з гарантією виробника, навряд чи нерозбірний формат корпусу варто вважати мінусом, адже, врешті-решт, тут нічого з часом не розбовтається.


Використовуємий кабель

Застосований в REAL-EL RS-5F Charge 4 кабель високої якості. В основі - чиста мідь, без будь-яких домішок. Зверху - досить товста ізоляція, яка на практиці здатна захистити вміст середини навіть від істотних впливів джерел навколишнього середовища. Особисто в мене ізоляцію не вийшло передавити, в тому числі затиснувши шнур між кромкою столу і стінкою, дверима і коробкою і тому подібного - всього п'ять подібних тестів.


Довжина шнура 3 метра, чого, як правило, в умовах кімнати досить. Необхідні запобіжники від перегинів на стиках також враховані.


Ключові технічні специфікації

Номінальна вхідна напруга, В - ~ 250 (макс.);

Вихідна напруга заряд. USB-пристрої, В - 5 ± 5%;

Робоча частота, Гц - 50;

Сумарна потужність підключеного навантаження, Вт - 3680;

Максимальний струм навантаження, А - 16;

Макс. вихід. струм заряд. USB-пристрою, мА - 6 000;

Максим. поглинальна енергія імпульс. перешкоди, Дж - 200;

Тип вхідної вилки - 1хCEE 7/7;

Тип вихідних розеток - 5хCEE 7/3

Ергономіка

Отже, верхня панель «прихистила» в собі п'ять розеток, а також 4 USB-порти. Оскільки кожен з них має посилання щодо потужності, а ще невеликі піктограми, що нагадують про те, на підзарядку акумулятора якого мобільного пристрою орієнтований, в додаткових поясненнях необхідності немає.

Напроти портів розташовані розетки. Всі вони із захисними від дітей шторками, а, крім того, звичайно ж, із заземленням, про що красномовно на кожній з розеток «підказують» відповідні виноски.


Самі по собі контакти розеток з фосфористої бронзи. Відверто кажучи, мені достеменно не відомо, чим гарний цей матеріал, але раз сам виробник його особливо виділяє, значить певна «вага» має місце бути.

Крім усього зазначеного, тут ж двополюсний вимикач зі світловою індикацією + логотип бренду.


По периметру тильної частини корпусу прогумовані ніжки, призначені для того, щоб фільтр надійніше тримався на горизонтальній поверхні, на яку його встановлено. Ну і крім зазначеного, тут наклейка з різними відомостями про REAL-EL RS-5F Charge 4, маркуванням і інформацією про країну, де був зібраний продукт.


Особливості

Крім усього іншого, хотілося б також відзначити такі особливості продукту:

— інтелектуальна схема швидкої зарядки;

— вбудований захист від грозових розрядів;

— відновлюваний запобіжник не вимагає заміни.

Враження від експлуатації

Даний мережевий фільтр я використовував місяць. Вибір був зроблений, виходячи з декількох, скажімо так, «речей» - якість реалізації самої конструкції, дизайн ну і, звичайно ж, можливостей «всередині». До всього перерахованого питань за підсумками не виникло.


Що стосується наявних тут USB-портів - це за визначенням непогане доповнення до всього іншого, в тому випадку, якщо вам не потрібно зарядити акумулятор свого мобільного пристрою максимально швидко. Ви залишаєте кілька розеток вільними, позбавляєте себе від плутанини з дротами, та й взагалі така «система» з кабелів на тлі красивого фільтра виглядає вельми імпозантно. Ну і само собою адаптер носити не потрібно.


Деякі висновки

Таким чином, REAL-EL RS-5F Charge 4 - хороша пропозиція для будинку або офісу, на базі якого можна створити зручне підключення до електромережі цілого ряду пристроїв, включаючи ваші портативні гаджети, забезпечити стабільне і надійне їх живлення / підзарядку, а, крім того , отримати симпатичний «елемент» в декорі вашого робочого куточка.

Плюси

Використання ABS-пластика в корпусі;

Найвища якість збирання;

Міцний кабель / використання чистої міді без сплавів / високоякісна ізоляція;

Висока сумарна потужність;

Різні цікаві інтелектуальні та захисні технології всередині;

Добре вписується в дизайн чи не будь-якого інтер'єру.

Мінуси

Висока вартість (суб'єктивно)

Орієнтовна вартість: 770 гривень

Продукт надано прес-службою REAL-EL

Продукт на сайті виробника — http://real-el.ua/ua/catalog/power_dev/power_strips/rs_5f_charg

Джерело — http://expert.com.ua/109814-real-el-rs-5f-charge-4-moshhnyj-setevoj-filtr-s-chetyrmya-usb-portami.html