Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

HiTech.Expert про REAL-EL RM-520 Gaming – бюджетна ігрова мишка з красивим підсвічуванням і доброю ергономікою.

30 Травня 2017


Компанія REAL-EL презентує бюджетну ігрову мишку з красивим підсвічуванням і доброю ергономікою REAL-EL RM-520 Gaming..

Дуже доступний за ціною ігровий маніпулятор з класним підсвічуванням, окремою кнопкою перемикання dpi та багатьма ін. цікавими особливостями. Наскільки вдалою вийшла модель зрештою, і чи варто її рекомендувати початківцям геймерам?


Ігрова мишка RM-520 Gaming з красивим підсвічуванням і доброю ергономикою

Упаковка

Для REAL-EL RM-520 Gaming приготовлено порівняно невелику коробку з картону з відкидною передньою частиною. Виконавши характерний рух у цьому напрямі, користувач отримає можливість ознайомитися із зовнішністю маніпулятора без необхідності виймати його з коробки, оскільки той тут поміщено за щільний прозорий блістер. Так, сам по собі формат реалізації не новий, проте водночас, він практичний, та й користувачам теж подобається.


Щільний блістер RM-520 Gaming

Окрім блістера, на цій же розгортці зображення маніпулятора з відповідними зносками під кожним з елементів, є також мініатюрні мітки, що «підказують» про ключові особливості продукту, адреса сайту і багато інших корисних «речей».


Якщо розглядати стінки коробки в закритому її стані, на передній ви побачите перелік особливостей і ще одну ілюстрацію, а на тильне маркування, специфікації на декількох мовах та ін.


Одна з «боковин» дублює графічно деякі з відмічених вище за її особливості, а на протилежній – різні відомості про виробника, постачальника, гарантію тощо.



Комплект постачання

Відкривши коробку, усередині неї ви «виявите» звичайно ж, сам маніпулятор. Окрім нього, тут також гарантійну документацію + інструкцію користувача.


Легко помітити – корпус REAL-EL RM-520 Gaming створений з пластика. Він тут переважно чорного забарвлення, хоча водночас, є вставки білого і навіть прозорого помаранчевого. Останні – це як частину декору. Через них, до речі кажучи, дуже непогано проходить світло від розташованих усередині діодів. Так, говорити про те, саме по собі таке рішення не є інноваційним для ринку, упевнений, не коштує, тим більше що тут інновації не в технологіях, а в ціні – мало не вперше ми маємо ігрову мишку, вартість якої нижче двох сотень гривен і це справды круто.



Придивившись до основного пластика, нескладно помітити, що частково він тут матовий, ну, а частина його має напилення soft touch. Останній із зрозумілих причин розташований на верхній частині корпусу; усе інше за матовим типом матеріалу. Ну і ще є декілька глянсових насадок – тефлон по периметру нижньої панелі + наклейка з різними даними про цей продукт.


Металу, принаймні, на зовнішній частині корпусу (якщо не брати до уваги окантовку USB-вилки) немає.


Вагу маніпулятора я б назвав комфортною – 140 грам; габарити зручні чи не для будь-якої руки – 130х70х42.


Якість виготовлення

До виготовлення питань немає – хороша підгонка деталей між собою, мінімальні шви/проміжки плюс абсолютна відсутність люфта, навіть на мінімально можливому рівні. Словом, так чи інакше, по частині виготовлення навіть чіплятися і те не до чого.


Кабель

Довжина наявного «на борту» кабелю 1,5 метра, чого цілком вистачає для підключення чи не будь-якого формату, у тому числі, якщо ваш системний блок розташовано під столом.


Кабель отримав досить непогане тканинне обплетення. Воно помірно-жорстке, а тому цей «шнур» зручно розкласти, як мовиться «під себе». Як підсумок, усі «нутрощі» не лише надійно захищені від дії на них зовнішніх джерел, а й з точки зору юзабіліті продумано також дуже грамотно.


Ергономіка

Верхню панель зроблено з цілісного шматка пластика з чималою кількістю канавок, вирізів і ін., з дозволу кажучи, «елементів» дизайну. Потрібно віддати належне – ця частина корпусу виглядає ну дуже круто, так сходу і не скажеш, що перед тобою стиль мишки з цінником менше двох сотень.


З частини ергономіки ситуація наступна. Оглядаючи відмічену частину корпусу, користувач навряд чи зможе не помітити тут кнопок правого/лівого натиснень мишки + коліщатка прокрутки. Останнє прогумоване. Окрім них, тут також кнопка перемикання dpi, яка попутно управляє і підсвічуванням. Як саме вона це робить, я розповім трохи нижче.


Задня частина цієї ж панелі примітна логотипом бренда.


По периметру робочої поверхні чотири тефлонові насадки, які на практиці супроводять відмінне ковзання мишки чи не по будь-якій поверхні. Також тут наклейка з різними даними про девайс порт розсіювання лазера.


І, нарешті, «на боковині» зліва розташовано кнопки «вперед/назад».


Дизайн

Але якщо не брати до уваги підсвічування, і тоді зовнішність REAL-EL RM-520 Gaming вас не розчарує навіть. Красиві вигини і строгі контури, дуже тямущо розплановані вставки та ін. цікаві «дрібниці». Здавалося б, що можна цікавого побачити в недорогій ігровій мишці. Але по підсумках перед нами приклад, який доводить, що таки можна. Словом з дизайном, як і із виготовленням, тільки приємні враження.


Підсвічування

Підсвічування напряму «звязане» з вибором dpi. Так, в режимі 800 воно відключається, горять лише декілька синіх світлодіодів, підсвічуючи логотип бренду, а також коліщатко. У режимі 1200-1400-2400 dpi ми маємо красиве червоне підсвічування з яскравістю, що змінюється при перемиканні. Таким чином, можна розуміти, який dpi вибраний.

Деякі специфікації та особливості
Частота кадрів – 4000 fps (кадрів/сек);
Максимальне прискорення – 8 g;
Максимальна швидкість стеження – 30 ips (0,7м/сек);
Частота опитування – 250 Гц


В роботі

Завдяки обраному формату конструкції, перехід з вашої мишки на REAL-EL RM-520 Gaming максимально простий і зручний. Пальці лягають, немов на автоматі, хід коліщатка чудовий. Не викликає питань і позиціонування сенсора - в цьому плані виробнику також плюсик. Ще один момент, на який також варто звернути увагу - фактично симетричний формат, а це мається на увазі той простий факт, що REAL-EL RM-520 Gaming повинен сподобатися, в тому числі і лівшам.


Враження від експлуатації

Таким чином, в сумі своїх особливостей REAL-EL RM-520 Gaming - хороша пропозиція для початкуючого користувача, що шукає ігрову мишку з відмінним виготовленням і дизайном, вдалою ергономікою і класним підсвічуванням, можливістю легкого перемикання dpi плюс деякими іншими цікавими особливостями.

Плюси:
Матеріали і рівень виготовлення;
Якісне оплеттення кабелю і золотисте напилення конектора;
Чудова ергономіка/окрема кнопка перемикання dpi;
Симпатичний дизайн;
Прикольне підсвічування;
Легкий перехід і швидке звыкання

Мінуси:
Суттєвих немає.

Орієнтовна вартість – 190 гривень

Джерело: HiTech.Expert