Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Відкриття сайту www.real-el.ua

6 Березня 2017


З радістю повідомляємо Вам про запуск REAL-EL.UA – офіційного сайту торговельноої марки REAL-EL на території України...

На сайті реалізовано адаптивне компонування – це дає змогу комфортно переглядати контент не лише на ноутбуках і персональних комп'ютерах, а й на смартфонах і планшетах з різною розподільною здатністю дисплеїв.

Цей ресурс містить безліч необхідної і корисної інформації про продукцію торгової марки REAL-EL, що містить такі рубрики: «Про компанію»; «Каталог; «Де купити»; «Медіа-центр»; «Акції»; «Сервіс»; «Підтримка»; «Контакти».

Продукцію ТМ REAL-EL широко представлено у топових інтернет-магазинах і торговельних мережах, перелік яких можна знайти у розділі ДЕ КУПИТИ.

У розділі МЕДІА-ЦЕНТР можна знайти: новини; корисні статті, які стосуються вибору і функціонування пристроїв; відео-контент (містить 3D-відеоролики, фахові огляди, огляди користувачів, рекламне відео).

З інформацією про акції та розіграші ТМ REAL-EL можна ознайомитися в розділі АКЦІЇ.

Для зручності користування сайтом на сторінках товару додано вкладки:

ОПИС (основні відмінні риси);
ХАРАКТЕРИСТИКИ (технічні характеристики продукту);
ПІДТРИМКА (інструкції та драйвери);
КОРИСНЕ(усі корисні статті розділу «Медіа-центр > Корисне», що відносяться до цього продукту);
ВІДЕО (тут закріплено всі відеоматеріали розділу «Медіа-центр > Відео», що стосуються цього товару).

У розділі СЕРВІС можна ознайомитися з умовами гарантії, термінами служби і гарантійного обслуговування, а також вказавши область, можна знайти адресу найближчого до Вас сервісного центру REAL-EL.

Якщо Ви втратили інструкцію чи драйвер, то Вам допоможе розділ ПІДТРИМКА, що містить усі найсвіжіші інструкції і драйвери.

Контактну інформацію для звернень із загальними чи технічними запитаннями або з приводу співробітництва на території України розміщено у розділі КОНТАКТИ.

Натиснувши відповідну кнопку, розташовану в нижній частині сайту, можна подивитися і долучитися до офіційних сторінок і груп соціальних мереж та каналу YouTube.


Повну мапу сайту можна відкрити за цим посиланням Схема сайту