Укр
Рус
Укр
Рус

Акції

Розігруємо 3 гарнітури REAL-EL GDX-7670!

14 Грудня 2021
Діє до: 23.06.2024
Розіграш завершений

Умови участі


Бери участь у розіграші від REAL-EL і вигравай одну з трьох ігрових гарнітур із підсвічуванням
REAL-EL GDX-7670!

Для участі в акції:

1. Став лайк посту акції в соціальній мережі Instagram;
2. Будь підписаним на профіль @realel.ua в соціальній мережі Instagram;
3. Залиш коментар з відміткою друга (через @, друг також повинен бути підписаним на профіль @realel.ua в соціальній мережі Instagram);

Встигни виконати всі умови до 22.12.2021.

Переможця визначимо 22.12.2021 за допомогою random програми та опублікуємо у сторіз та на сайті REAL-EL.ua.

УВАГА! Профілі учасників розіграшу мають бути відкритими, реальними (не фейковими, не комерційними тощо) та містити не більше 500 ПІДПИСОК!


Повні умови Акції:
1. Організатором акції виступає ТОВ «СВЕН Центр». Організатор безпосередньо і самостійно здійснює акцію.
2. Мета проведення Акції: популяризація ТМ «REAL-EL».
3. Період проведення Акції:
3.1. Акція проходить в період з 14.12.2021 по 22.12.2021 р. (далі — Період проведення Акції).
3.2. Організатор Акції залишає за собою право припиняти і відновлювати проведення Акції.
4. Призи:
4.1 Навушники з мікрофоном REAL-EL GDX-7670 в кількості три одиниці.
5. Територія проведення Акції:
5.1. Акція проводиться на сайті «https://www.instagram.com», сторінка @realel.ua, яка знаходиться за посиланням https://www.instagram.com/realel.ua/ (далі — Територія проведення Акції).
6. Учасники Акції:
6.1. До участі в Акції запрошуються та можуть узяти участь в Акції необмежене коло дієздатних громадян України, які проживають на підконтрольній території України та в період проведення Акції виконали всі умови і правила Акції (далі — Учасник Акції.)
6.2. Організатор розуміє та приймає, що профілі в соціальній мережі потенційних учасників можуть бути псевдонімами, але власне Учасник Акції забезпечує зворотній зв’язок при намірі Організатора повідомити Учаснику Акції результати Акції.
6.3. Своєю участю в Акції Учасник Акції (кожен з Учасників незалежно один від одного) підтверджують повну згоду з усіма умовами та правилами Акції, а також зобов’язуються їх виконувати. Факт участі в цій Акції означає ознайомлення і повну згоду всіх Учасників з умовами цих Правилами.
7. Переможець:
7.1. Переможців буде визначено 22.12.2021 р.
7.2. Переможця визначає безпосередньо Організатор, який виступає через своїх уповноважених осіб (далі — представник Організатора).
7.3. Переможцем може бути обрано одну особу серед усіх учасників Акції, що виконала всі умови та правила Акції, та профіль вказаний в коментарі.
7.4. Визначення Переможця відбудеться за допомогою веб-додатку https://lizaonair.com або/чи «The Good Luck Fairy» або/чи «random.org» http://www.fanpagekarma.com/facebook-promotion або/чи іншими 22.12.2021 р. серед усіх Учасників Акції.
7.5. Учасник Акції, який не виконав умов Акції, не може бути обраний Переможцем.
7.6. Учасник Акції, який не виконав умов і правил Акції чи виконав їх не повною мірою, не може бути обраний Переможцем.
7.7. Організатор оголошує Переможця з іменем, яким воно є в його профілі в соціальній мережі.
7.8. Оголошення Переможця відбудеться 22.12.2021 р.
7.9. Результати Акції будуть оприлюднені на YouTube каналі REAL-EL, в сторіс https://www.instagram.com/realel.ua/ та на сайті http://real-el.ua.
7.10. На Переможця Акції також розповсюджуються умови п.6.3. цих Правил.
8. Умови отримання Призу:
8.1. Представник Організатора зв’яжеться з Переможцем за допомогою особистого повідомлення в соціальній мережі Instagram.
8.2. Ненадання Переможцем відповіді на запит представника Організатора в особистих повідомленнях «Instagram» до 23.12.2021 р.(включно) буде означати відмову Переможця Акції від отримання Призу.
8.3. Видача Призу здійснюється з обраного переможцем Акції відділення компанії «Нова Пошта» (пересилка сплачується Організатором Акції).
8.4. Переможець може отримати приз протягом 5-ти днів у відділенні компанії «Нова Пошта».
8.5. Представник Організатора зв`яжеться з Переможцем додатково та повідомить, коли Приз буде надіслано з узгодженням зручної дати вручення-отримання Призу.
8.6. Переможець заздалегідь повинен надіслати представнику Організатора копії свого внутрішнього паспорта громадянина України та довідку про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).
8.7. Переможець зобов’язаний мати при собі в день отримання Призу оригінали документів, зазначених у п.8.6. цих Правил.
9. Умови Акції:
9.1. Учасником акції стає фізична особа, яка в період проведення Акції виконала такі умови:
9.2. Протягом періоду проведення Акції або на момент початку проведення Акції вже натиснула «Подобається» («Лайк») акційному посту в соціальній мережі https://www.instagram.com/realel.ua/
9.3 Учасник є підписником профілю @realel.ua в соціальній мережі https://www.instagram.com/realel.ua/
9.4 Залишила коментар під акційним постом з посиланням на друга в соціальній мережі https://www.instagram.com/, друг повинен бути підписаним на профіль realel.ua в соціальній мережі https://www.instagram.com/
9.5 Організатор зауважує, що особи із закритими профілями (обмеженим доступом) не беруть участі у Акції, оскільки Організатор позбавлений можливості перевірити виконання однієї із умов акції. Також у профілі Інстаграм учасника акції та у профілі Інстаграм відміченого друга не повинно бути понад 500 підписок.
9.6 Серед Учасників Акції, які виконали умови п.9 та п.8, буде розіграно призи.
10. Ознайомлення з умовами та правилами Акції:
10.1. З правилами проведення Акції можна ознайомитися на сайті http://real-el.ua.
11. Застереження:
11.1. Під призом розуміється купівля товару ТМ REAL-EL вартістю 1 грн., в тому числі ПДВ.
11.2. Переможець Акції не має права вимагати від Організатора будь-якої іншої компенсації.
11.3. Отриманий Приз обміну та поверненню не підлягає.
11.4. Під «призом» слід розуміти можливість для Переможця цієї Акції придбати техніку за акційною ціною 1 грн., в тому числі ПДВ.
11.5. За обставин, якщо вибраний приз відсутній на території України, Переможець акції обере інший аналогічний приз з наявних на території України.
11.6 Покупець (учасник Акції) підтвердив свою участь в Акції та згоду з її правилами. Покупець (учасник Акції) ознайомлений та погоджується, що цей Акційний товар обміну та/або поверненню не підлягає. Номінал звичайної вартості даного товару з ПДВ не видається.
11.7. У випадку наявності впливу обставин непереборної сили (форс-мажор) ця Акція на розсуд Організатора або скасовується, або переноситься на інший період. До обставин форс-мажору віднесено будь-які обставини, що виникли і діють поза волею чи впливом Організатора Акції.
11.8. Проведення цієї Акції є виключною волею та правом Організатора. Ніхто не може змусити Організатора під час проведення цієї Акції у разі ухвалити рішення про її скасування, виникнення обставин непереборної сили тощо.

12. Персональні дані та надання згоди Учасником Акції та Переможцем Акції:
12.1. Своєю участю в Акції Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) надають Організатору згоду на обробку своїх персональних даних у розумінні Закону України «Про захист персональних даних» та згоду здійснювати їх використання, виступати власником чи розпорядником бази персональних даних, що утворилися у такий спосіб. Такі дані, відповідно до вимог законодавства, що регулює правовідносини, пов’язані із захистом персональних даних, є захищеними, обробляються та використовуються в рамках всіх правовідносин за умовами цієї Акції. Усі правовідносини, пов’язані з обробкою та захистом персональних даних, регулюються відповідним законодавством.
12.2. Організатор гарантує, що персональні дані зберігатимуться та оброблятимуться відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».
12.3. Своєю участю в Акції Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) підтверджують свою згоду на безкоштовне використання свого імені як його наведено в профілях соціальних мережах.
12.4. Якщо Організатором буде заплановано фото та/або відеозйомка, то Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець Акції своєю участю в Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) надають Організатору таке право на проведення (організацію) ним фото- та/або відеозйомки з участю Учасника Акції та/або Переможця в рамках Акції без будь-яких компенсацій та відшкодувань.
12.5. Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець своєю участю в Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) підтверджують і надають згоду на те, що їхні імена та фотографії можуть бути опубліковані та використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо - та відеоматеріалах, що стосуються Акції, в рекламних цілях засобом і методами, які не порушують чинне законодавство України.
12.6. Будь-який Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець Акції має право відмовитись від цієї згоди (вищевказаної), якщо надішле письмову відмову Організатору Акції.
13. Інші умови:
13.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила.
13.2. Будь-які зміни затверджуються наказом Директора Організатора.
13.3. Повідомлення про доповнення або зміни Правил буде оголошено на сайті real-el.ua.
13.4. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, що можуть унеможливити виконання умов Акції.
13.5. Організатор не вступає у суперечки, які можуть виникнути між Учасниками Акції щодо Призу.
13.6. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил та/або спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалюється Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

Призи

Бери участь у розіграші від REAL-EL та вигравай одну з трьох ігрових гарнітур з підсвічуванням REAL-EL GDX-7670!

GDX-7670

Стереонаушники с микрофоном REAL-EL GDX-7670 станут настоящим подарком любителям видеоигр. Легкая прочная конструкция, регулируемое оголовье, мягкие тканевые амбушюры обеспечат удобство и комфорт во имя игр и прослушивания музыки. На кабеле находится удобный пульт управления. Подойдет для игр как на ПК (с переходником mini-jack 2*Ø 3,5 мм), так и для мобильного гейминга (mini-jack Ø 3,5 мм - 4 pin).

Модель REAL-EL GDX-7670 отличает не только стильный внешний дизайн с подсветкой, но и объемный и мощный звук, который создает ощущение полного погружения в игру.