Акції
15.03.2017

Дочекалися – Перша акція! Розіграш 8 подарунків!

1. Мультимедійна USB акустична система REAL-EL S-80
2. Мережевий зарядний USB-пристрій з розеткою REAL-EL CS-25
3. Комп’ютерна миша REAL-EL RM-520 Gaming
4. Кабель (адаптер) REAL-EL USB OTG – 5 штук.

Умови прості:
• вступи в спільноту REAL-EL в "ВКонтакте"
• зроби репост цієї новини у себе на сторінці.

Розіграш призів відбудеться 23-го березня.Полные условия Акции:
1. Організатором акції виступає ТОВ «СВЕН Центр». Організатор безпосередньо самостійно проводить акцію.
2. Мета проведення Акції: популяризація ТМ «REAL-EL».
3. Період проведення Акції:
3.1. Акція проходить в період з 15.03.2017р по 14:00 23.03.2017р (далі – Період проведення Акції).
3.2. Організатор Акції залишає за собою право припиняти і відновлювати проведення Акції.
4. Призи:
4.1 Мультимедійна USB акустична система REAL-EL S-80 – 1 шт. Звичайна вартість 299 грн., у т. ч. ПДВ. Акційна вартість (виключно для цілей цієї Акції) 1 грн., у т. ч. ПДВ;
4.2 Мережевий зарядний USB-пристрій з розеткою REAL-EL CS-25 – 1 шт. Звичайна вартість 209 грн., у т. ч. ПДВ. Акційна вартість (виключно для цілей цієї Акції) 1 грн., у т. ч. ПДВ;
4.3 Комп’ютерна миша REAL-EL RM-520 Gaming – 1 шт. Звичайна вартість 200 грн., у т. ч. ПДВ. Акційна вартість (виключно для цілей цієї Акції) 1 грн., у т. ч. ПДВ;
4.4 Кабель (адаптер) REAL-EL USB OTG 0.1m – 5 шт. Звичайна вартість 29 грн., у т. ч. ПДВ. Акційна вартість (виключно для цілей цієї Акції) 1 грн., у т. ч. ПДВ;
5. Територія проведення Акції:
5.1. Акція проводиться на сайті «Вконтакте», спільнота real_el, яка знаходиться за посиланням https://vk.com/real_el (далі – Територія проведення Акції).
6. Учасники Акції:
6.1. До участі в Акції запрошуються і можуть взяти участь в Акції необмежене коло дієздатних громадян України, які проживають на підконтрольній території України та в період проведення Акції виконали всі умови і правила Акції (далі – Учасник Акції.)
6.2. Організатор розуміє та приймає, що профілі на каналі YouTube та в соціальних мережах потенційних учасників можуть бути псевдонімами, але власне Учасник Акції забезпечує зворотній зв’язок при намірі Організатора повідомити Учаснику Акції результати Акції.
6.3. Своєю участю в Акції Учасник Акції (кожний з Учасників незалежно один від одного) підтверджують повну згоду з усіма умовами та правилами Акції, а також зобов’язуються виконувати їх. Факт участі в цьому Конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх Учасників з умовами цих Правил.
7. Переможець:
7.1. Переможця буде визначено 23.03.2017 р.
7.2. Переможця визначає безпосередньо Організатор, який виступає через своїх уповноважених осіб (далі – представник Організатора).
7.3. Переможцем може бути обрано 8 осіб серед усіх учасників Акції, що виконали всі умови та правила Акції.
7.4. Визначення Переможця відбудеться за допомогою додатку «ВКонтакте» «Lucky you!» 23.03.2017 р. о 14:00 серед усіх Учасників Акції.
7.5. Учасник Акції, який не виконав умови Акції, не може бути обраний переможцем.
7.6. Учасник Акції, який не виконав умови та правила Акції або виконав їх не повною мірою, не може бути ообраний переможцем.
7.7. Організатор оголошує Переможця з іменем, як воно є в його профілі на каналі YouTube чи соціальних мережах.
7.8. Оголошення переможців відбудеться 23.03.2017 р. о 16:00.
7.9. Результати Акції будуть оприлюднені на YouTube каналі REAL-EL UA та на сайті http://real-el.ua.
7.10. На переможців Акції також розповсюджуються умови п.6.3. цих Правил.
8. Умови отримання Призу:
8.1. Представник Організатора зв’яжеться з Переможцем за допомогою особистого повідомлення в соціальній мережі «Вконтакте» або «Facebook» або за допомогою повідомлень на YouTube.
8.2. Ненадання Переможцем відповіді на запит представника Організатора в особистих повідомленнях «Вконтакте», «Facebook» або на YouTube до 27.03.2017р. буде означати відмову Переможця Акції від отримання Призу та проведення повторного розіграшу серед усіх учасників акції.
8.3. Видача Призу здійснюється за адресою м. Київ, вул. Богатирська 11 або з обраного переможцем Акції відділення компанії «Нова Пошта» (пересилка сплачується Організатором Акції).
8.4. Переможець може отримати приз протягом одного календарного місяця з моменту надходження його до вказаної адреси або протягом 5-ти днів у відділенні компанії «Нова Пошта».
8.5. Представник Організатора зв`яжеться з Переможцем додатково та повідомить, коли Приз буде надіслано з погодженням зручної дати вручення-отримання Призу.
8.6. Переможець заздалегідь повинен надіслати представнику Організатора копії свого внутрішнього паспорта громадянина України та довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний код).
8.7. Переможець зобов’язаний мати при собі в день отримання Призу оригінали документів, позначених у п.8.6. цих Правил.
9. Умови Акції:
9.1. Учасником акції стає фізична особа, яка в період проведення Акції виконала такі умови:
9.2. Протягом періоду проведення Акції вступити або на момент початку проведення Акції вже перебувати в спільноті https://vk.com/real_el.
9.3. Поділилася у себе на сторінці у соціальній мережі «ВКонтакте».
9.4. Організатор зауважує, що особи із закритими профілями (обмеженим доступом) не беруть участі в Акції, оскільки Організатор позбавлений можливості перевірити виконання однієї з умов акції.
Серед Учасників Акції, які виконали умови п.9 та п.8, буде розіграно призи.
10. Правила Акції: ці Правила «Дочекалися – Перша акція! Розіграш 8-ми подарунків!».
11. Ознайомлення з умовами та правилами Акції:
11.1. З правилами проведення Акції «Дочекалися – Перша акція! Розіграш 8-ми подарунків!» можна ознайомитися на сайті http://real-el.ua.
12. Застереження:
12.1. Грошовий еквівалент вартості Призу не видається.
12.2. Переможець Акції не має права вимагати від Організатора будь-якої іншої компенсації.
12.3. Переможець Акції не може передати право отримання Призу в рамках цієї Акції та на умовах цих Правил будь-якій третій особі.
12.4. Отриманий Приз обміну та поверненню не підлягає.
12.5. Переможець Акції не може передати право отримання призу в рамках цієї Акції та на умовах цих Правил третій особі.
12.6. Отриманий приз обміну та поверненню не підлягає.
12.7. Під «призом» слід розуміти можливість для Переможця даної Акції придбати техніку: призи зазначені в п.4 за акційною ціною 1 грн., в тому числі ПДВ; Покупець (учасник Акції) підтвердив свою участь в Акції та згоду з її правилами. Покупець (учасник Акції) ознайомлений та погоджується, що даний Акційний товар обміну та/або поверненню не підлягає. Номінал звичайної вартості даного товару з ПДВ не видається».
12.8. У випадку наявності впливу обставин непереборної сили (форс-мажор) ця Акція на розсуд Організатора скасовується або переноситься на інший період. До обставин форс-мажору належать будь-які обставини, що виникли, діють поза волею чи впливом Організатора Акції.
12.9. Проведення цієї Акції є виключною волею та правом Організатора. Ніхто не може змусити Організатора під час проведення цієї Акції у разі прийняття рішення про її скасування, виникнення обставин непереборної сили тощо.
13. Персональні дані та надання згоди Учасником Акції та Переможцем Акції:
13.1. Своєю участю в Акції Учасник Акції (кожний з Учасників) та Переможець Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) надають Організатору згоду на обробку своїх персональних даних, у розумінні Закону України «Про захист персональних даних», та згоду здійснювати їх використання, виступати володільцем або розпорядником бази персональних даних, що утворилися в такий спосіб. Такі дані, у відповідності до вимог законодавства, що регулює правовідносини, пов’язані із захистом персональних даних є захищеними, обробляються та використовуються в рамках всіх правовідносин за умовами цієї Акції. Усі правовідносини, пов’язані із обробкою та захистом персональних даних, регулюються відповідним законодавством.
13.2. Організатор гарантує, що персональні дані зберігатимуться та оброблятимуться у відповідності з вимогами Закону України «Про захист персональних даних».
13.3. Своєю участю в Акції Учасник Акції (кожний з Учасників) та Переможець Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) підтверджують свою згоду на безкоштовне використання свого імені як його наведено в профілях на каналі YouTube та соціальних мережах.
13.4. Якщо Організатором буде заплановано фото та/або відеозйомка, то Учасник Акції (кожний з Учасників) та Переможець Акції своєю участю в Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) надають Організатору таке право на проведення (організацію) ним фото- та/або відеозйомки з участю Учасника Акції та/або Переможця в рамках Акції без будь-яких компенсацій та відшкодування.
13.5. Учасник Акції (кожний з Учасників) та Переможець своєю участю в Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) підтверджують і надають згоду на те, що їхні імена та фотографії можуть бути опубліковані та використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, що стосуються Акції, в рекламних цілях засобом і методами, що не порушують чинне законодавство України.
13.6. Будь-який Учасник Акції (кожний з Учасників) та Переможець Акції має право відмовитись від цієї згоди (яку вказано вище), якщо надішле письмову відмову Організатору Акції.
14. Інші умови:
14.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила.
14.2. Будь-які зміни затверджуються наказом Директора Організатора.
14.3. Повідомлення про доповнення або зміну Правил буде оголошено на сайті real-el.ua.
14.4. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, що можуть унеможливити виконання умов Акції.
14.5. Організатор не вступає у суперечки, що можуть виникнути між Учасниками Акції щодо Призів.
14.6. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

Або скопіювати посилання: http://real-el.ua/ua/actions/e5599/
Акции Видео Гарантия и сервис Поддержка