Акция! ЗВЕЗДОПАД ПРИЗОВ!
26.04.2017

Акция! ЗВЕЗДОПАД ПРИЗОВ!

Получи сертификат на приобретение продукции REAL-EL!

Уже скоро, 11.05.2017 , состоится розыгрыш восьми сертификатов:

• сертификат на 1000 гривен!
• сертификат на 500 гривен!
• сертификат на 300 гривен!
• 5 сертификатов по 100 гривен!

Не упусти свой шанс!
• ставь "нравится" странице REAL-EL в Facebook,
• ставь "нравится" этой новости и поделись ею.

Выбери себе приз или несколько призов из ассортимента REAL-EL!

и смотри сколько он стоит REAL-EL_Action_FB201705.pdf (841KB)

Полные условия Акции:
1. Організатором акції виступає ТОВ «СВЕН Центр». Організатор безпосередньо і самостійно здійснює акцію.
2. Мета проведення Акції: популяризація ТМ «REAL-EL».
3. Період проведення Акції:
3.1. Акція проходить в період з 26.04.2017 по 14:00 11.05.2017 р. (далі — Період проведення Акції).
3.2. Організатор Акції залишає за собою право припиняти і відновлювати проведення Акції.
4. Призи:
4.1 Сертифікат «1000 гривень» на придбання товарів REAL-EL, вартістю 1 грн., в тому числі ПДВ;
4.2 Сертифікат «500 гривень» на придбання товарів REAL-EL, вартістю 1 грн., в тому числі ПДВ;
4.3 Сертифікат «300 гривень» на придбання товарів REAL-EL, вартістю 1 грн., в тому числі ПДВ;
4.4 5 (п’ять) сертифікатів по «100 гривень» на придбання товарів REAL-EL, вартістю 1 грн., в тому числі ПДВ;
4.5 Список товарів з цінами для Акції можна завантажити за цим посиланням http://real-el.ua/images/actions/REAL-EL_Action_FB201705.pdf.
5. Територія проведення Акції:
5.1. Акція проводиться на сайті «https://www.facebook.com», спільнота realel.com.ua, яка знаходиться за посиланням https://www.facebook.com/realel.com.ua/ (далі — Територія проведення Акції).
6. Учасники Акції:
6.1. До участі в Акції запрошуються та можуть узяти участь в Акції необмежене коло дієздатних громадян України, які проживають на підконтрольній території України та в період проведення Акції виконали всі умови і правила Акції (далі — Учасник Акції.)
6.2. Організатор розуміє та приймає, що профілі на каналі YouTube та в соціальних мережах потенційних учасників можуть бути псевдонімами, але власне Учасник Акції забезпечує зворотній зв’язок при намірі Організатора повідомити Учаснику Акції результати Акції.
6.3. Своєю участю в Акції Учасник Акції (кожен з Учасників незалежно один від одного) підтверджують повну згоду з усіма умовами та правилами Акції, а також зобов’язуються їх виконувати. Факт участі в цій Акції означає ознайомлення і повну згоду всіх Учасників з умовами цих Правилами.
7. Переможець:
7.1. Переможця буде визначено 11.05.2017 р.
7.2. Переможця визначає безпосередньо Організатор, який виступає через своїх уповноважених осіб (далі — представник Організатора).
7.3. Переможцем може бути обрано 8 (вісім) осіб серед усіх учасників Акції, що виконали всі умови та правила Акції.
7.4. Визначення Переможця відбудеться за допомогою веб-додатку «The Good Luck Fairy» або «random.org» http://www.fanpagekarma.com/facebook-promotion 11.05.2017 р. після 14:00 серед усіх Учасників Акції.
7.5. Учасник Акції, який не виконав умов Акції, не може бути обраний Переможцем.
7.6. Учасник Акції, який не виконав умов і правил Акції чи виконав їх не повною мірою, не може бути обраний Переможцем.
7.7. Організатор оголошує Переможця з іменем, яким воно є в його профілі на каналі YouTube або соціальних мережах.
7.8. Оголошення Переможця відбудеться 11.05.2017р. після 14:00.
7.9. Результати Акції будуть оприлюднені на YouTube каналі REAL-EL UA https://www.youtube.com/channel/UCcAeLqWlDAz5pL3nzQce2RA та на сайті http://real-el.ua.
7.10. На Переможця Акції також розповсюджуються умови п.6.3. цих Правил.
8. Умови отримання Призу:
8.1. Представник Організатора зв’яжеться з Переможцем за допомогою особистого повідомлення в соціальній мережі «Facebook».
8.2. Ненадання Переможцем відповіді на запит представника Організатора в особистих повідомленнях «Facebook» до 16.05.2017р. буде означати відмову Переможця Акції від отримання Призу та проведення повторного розіграшу серед усіх учасників акції.
8.3. Видача Призу здійснюється за адресою м. Київ, вул. Богатирська 11 або з обраного переможцем Акції відділення компанії «Нова Пошта» (пересилка сплачується Організатором Акції).
8.4. Переможець може отримати приз протягом одного календарного місяця з моменту надходження його до вказаної адреси або протягом 5-ти днів у відділенні компанії «Нова Пошта».
8.5. Представник Організатора зв`яжеться з Переможцем додатково та повідомить, коли Приз буде надіслано з узгодженням зручної дати вручення-отримання Призу.
8.6. Переможець заздалегідь повинен надіслати представнику Організатора копії свого внутрішнього паспорта громадянина України та довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).
8.7. Переможець зобов’язаний мати при собі в день отримання Призу оригінали документів, зазначених у п.8.6. цих Правил.
9. Умови Акції:
9.1. Учасником акції стає фізична особа, яка в період проведення Акції виконала такі умови:
9.2. Протягом періоду проведення Акції або на момент початку проведення Акції вже вподобала сторінку https://www.facebook.com/realel.com.ua.
9.3 Поділилася новиною про акцію у себе на сторінці у соціальній мережі «https://www.facebook.com».
9.4 Поставила «Мені подобається» («Лайк») новині про акцію.
9.5 Організатор зауважує, що особи із закритими профілями (обмеженим доступом) не беруть участі у Акції, оскільки Організатор позбавлений можливості перевірити виконання однієї із умов акції.
9.6 Серед Учасників Акції, які виконали умови п.9 та п.8, буде розіграно призи.
10. Правила Акції: ці Правила «ЗОРЕПАД ПРИЗІВ!».
11. Ознайомлення з умовами та правилами Акції:
11.1. З правилами проведення Акції «ЗОРЕПАД ПРИЗІВ!можна ознайомитися на сайті http://real-el.ua.
12. Застереження:
12.1. Під сертифікатом розуміється отримання знижки при купівлі товарів ТМ REAL-EL. Грошовий еквівалент вартості Призу не видається.
12.2. Переможець Акції не має права вимагати від Організатора будь-якої іншої компенсації.
12.3. Отриманий Приз обміну та поверненню не підлягає.
12.4. Під «призом» слід розуміти можливість для Переможця цієї Акції придбати техніку за акційною ціною 1 грн., в тому числі ПДВ.
12.5 Якщо сума обраної техніки вища номіналу «сертифікату», переможцю акції буде надіслано рахунок на оплату різниці вартості техніки та номіналу «сертифікату». Техніку буде відправлено після оплати рахунку.
12.6 Якщо сума обраної техніки нижча ніж номінал «сертифікату», залишок використати неможливо.
12.7. За обставин, якщо вибраний(ні) приз(и) зі списку відсутні на території України, Переможцю буде запропоновано обрати інший приз(и).
12.8 Покупець (учасник Акції) підтвердив свою участь в Акції та згоду з її правилами. Покупець (учасник Акції) ознайомлений та погоджується, що цей Акційний товар обміну та/або поверненню не підлягає. Номінал звичайної вартості даного товару з ПДВ не видається.
12.9. У випадку наявності впливу обставин непереборної сили (форс-мажор) ця Акція на розсуд Організатора або скасовується, або переноситься на інший період. До обставин форс-мажору віднесено будь-які обставини, що виникли і діють поза волею чи впливом Організатора Акції.
12.10. Проведення цієї Акції є виключною волею та правом Організатора. Ніхто не може змусити Організатора під час проведення цієї Акції у разі ухвалити рішення про її скасування, виникнення обставин непереборної сили тощо.
13. Персональні дані та надання згоди Учасником Акції та Переможцем Акції:
13.1. Своєю участю в Акції Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) надають Організатору згоду на обробку своїх персональних даних у розумінні Закону України «Про захист персональних даних» та згоду здійснювати їх використання, виступати власником чи розпорядником бази персональних даних, що утворилися у такий спосіб. Такі дані, відповідно до вимог законодавства, що регулює правовідносини, пов’язані із захистом персональних даних, є захищеними, обробляються та використовуються в рамках всіх правовідносин за умовами цієї Акції. Усі правовідносини, пов’язані з обробкою та захистом персональних даних, регулюються відповідним законодавством.
13.2. Організатор гарантує, що персональні дані зберігатимуться та оброблятимуться відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».
13.3. Своєю участю в Акції Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) підтверджують свою згоду на безкоштовне використання свого імені як його наведено в профілях на каналі YouTube та соціальних мережах.
13.4. Якщо Організатором буде заплановано фото та/або відеозйомка, то Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець Акції своєю участю в Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) надають Організатору таке право на проведення (організацію) ним фото- та/або відеозйомки з участю Учасника Акції та/або Переможця в рамках Акції без будь-яких компенсацій та відшкодувань.
13.5. Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець своєю участю в Акції (незалежно один від одного, тобто кожен) підтверджують і надають згоду на те, що їхні імена та фотографії можуть бути опубліковані та використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо - та відеоматеріалах, що стосуються Акції, в рекламних цілях засобом і методами, які не порушують чинне законодавство України.
13.6. Будь-який Учасник Акції (кожен з Учасників) та Переможець Акції має право відмовитись від цієї згоди (вищевказаної), якщо надішле письмову відмову Організатору Акції.
14. Інші умови:
14.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила.
14.2. Будь-які зміни затверджуються наказом Директора Організатора.
14.3. Повідомлення про доповнення або зміни Правил буде оголошено на сайті real-el.ua.
14.4. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, що можуть унеможливити виконання умов Акції.
14.5. Організатор не вступає у суперечки, які можуть виникнути між Учасниками Акції щодо Призу.
14.6. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил та/або спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалюється Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

Или скопировать ссылку: http://real-el.ua/ru/actions/e6006/
Акции Видео Гарантия и сервис Поддержка